Вишгородський район, Київська область

Зміни у схемі дорожнього руху найближчим часом чекають на водіїв транспортних засобів, що користуються маршрутом “Київ – Чернігів” через регіональну дорогу ♦ Р-69 “Київ – Вишгород – Десна – Чернігів”. Нагадаю, що після влаштування тимчасових переправ та мостів біля зруйнованих капітальних мостів навколо Києва та Чернігова, цей маршрут є рекомендованим “Укравтодором” для вантажного транспорту. Адже переправа через Десну біля Чернігова призначена для руху лише легковго транспорту.

Міст через канал біля села Осещина  (км. 29+110 траси Р-69) був відновлений за тимчасовою схемою та з весни 2022 року витримував великі транспортні навантаження. На сьогодні він перебуває в аварійному стані та потребує термінового ремонту. Тому було прийняте рішення про його капітальну відбудову. Рух мостом буде перекрито. У зв’язку з цим Служба автомобільних доріг у Київській області пропонує нову схему об’їзду аварійного мосту через Лебедівку. Отже для транспортних засобів загальною масою до 24 тонн об’їзд буде здійснюватися автомобільними дорогами місцевого значення О 100805 “Київ – Вишгород – Десна – Чернігів – Ровжі” та С 100820 “Київ – Вишгород – Десна – Чернігів – Лебедівка”.

Наразі невідомо, з якої дати почнуть діяти обмеження. Станом на 5 березня рух мостом ще був вільним. Але в повідомленні Служби зазначається, що на місцевих дорогах, рекомендованих для об’їзду, будуть виконані роботи по ремонту проїзної частини і на період дії обмеження дороги будуть підтримуватись у належному експлуатаційному стані. З цього можна зробити висновок, що повному перекриттю руху передуватиме певна підготовча робота. Можливо до того будуть запроведжені обмеження щодо ваги транспортних засобів, яким буде дозволено перетинати міст. Також є інформація про те, що Службою автодоріг вивчаються можливості побудови тимчасового мосту на період ремонту.

З останніх новин з Київської області на нашому сайті: новини з будмайданчика відбудови мосту в Гостомелі на трасі М-07,  на місцевій дорозі між Михайлівкою-Рубежівкою та Забуччям у Бучанському районі відбудовують зруйнований міст, капітально відбудовують міст на “Варшавці” в Бородянці,  “Автомагістраль-Південь” розповіла про роботи на мості через Ірпінь в Стоянці. Відкрито рух обома проїздами мосту через Трубіж поблизу Борщева. Біля Фастова заасфальтовано тимчасовий переїзд через Ірпінь на дорозі Р-04.  В Бучанському районі ремонтували міст між Макаровим та Бородянкою.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар