Болградський район, Одеська область

Служба автомобільних доріг у Одеській області відзвітувала про завершення влаштування нового дорожнього одягу на 5-кілометровій ділянці автодороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» між Арцизом і Тарутиним. Попередня новина в нас була на першому тижні жовтня про те, що дорожники групи компаній “RDS” завершували вкладати перший шар асфальтобетону на відновлену дорожню основу.

Загальна протяжність ремонтної ділянки складає 15 км. Це була найгірша частина дороги Т-16-27, що сполучає міжнародний пункт пропуску “Серпневе” на молдовському кордоні та ще кілька пунктів, що розташовані на прилеглих дорогах, з смт. Сарата у Білгород-Дністровському районі, через яке проходить міжнародна траса М-15 “Одеса – Рені”. На решті 10 км. наразі тривають ямкові ремонти. Там стан дороги кращий і не потребує суцільного переасфальтування, враховуючи те, що країна перебуває в стані війни та переважна більшість дорожних ремонтів в ній призупинені. На відремонтованій частині дороги залишилося нанести дорожню розмітку та завершити впорядкування узбіч.

Також повідомляється, що найближчим часом розпочнуться роботи з приведення до ладу 4-кілометрової ділянки дороги – під’їзду до державного кордону.

Після ремонту цією дорогою можна буде безперешкодно дістатися до МПП “Серпневе”, “Малоярославець Перший” та інших на кордоні з Республікою Молдова. Також нею можна потрапити до залізничної станції “Березино” на залізничній дільниці “Березино (Україна) – Басарабяска (Молдова)”.

Нещодавно Одещина також потішила нас новинами про початок ремонтних робіт на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11) та про  завершення ремонту проблемної ділянки траси Н-33 та про покращення прикордонної інфраструктури на дорогах області, що ведуть до дунайських річкових портів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар