Болградський район, Одеська область

Служба автомобільних доріг у Одеській області продовжує регулярно інформувати про хід ремонту 15-кілометрової ділянки автодороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» між Арцизом і Тарутиним (25-40 км.).

На сьогодні дорожники групи компаній “RDS” завершують влаштування нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону на 4-кілометровій ділянці дороги, де передбачена повна заміна дорожнього одягу та ресанклінг основи. На решті ділянки усувається ямковість та колійність місцевими втручаннями. Паралельно проводится підсипання та планування узбіч.

Автомобільна дорога Т-16-27 сполучає міжнародний пункт пропуску “Серпневе” та ще кілька пунктів, що розташовані на прилеглих дорогах, з смт. Сарата у Білгород-Дністровському районі, через яке проходить міжнародна траса М-15 “Одеса – Рені”. Ділянка між Арцизом та Тарутиним була найгіршою на цьому шляху.

Після ремонту цією дорогою можна буде дістатися до МПП “Серпневе”, “Малоярославець Перший” та інших. Також нею можна потрапити до залізничної станції “Березино” на залізничній дільниці “Березино (Україна) – Басарабяска (Молдова)”.

Нещодавно Одещина також потішила нас новинами про початок ремонтних робіт на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11) та про  завершення ремонту проблемної ділянки траси Н-33 та про покращення прикордонної інфраструктури на дорогах області, що ведуть до дунайських річкових портів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар