Баштанський район, Миколаївська область

Як повідомив у своєму дописі “Укравтодор”, напередодні запрацювала ще одна тимчасова переправа на звільненій частині Миколаївської області – у напрямку міста Снігурівка Баштанського району. Це вже четвертий переїзд біля зруйнованого мосту, влаштований на державних дорогах Миколаївщини. Ще одна наразі знаходиться в роботі.

Переправа являє собою грунтовий пересип з водопропускними трубами. Точне місце розташування її не зазначається. Ймовірно, мова йде про дорогу Т-15-08, що сполучає Снігурівку з обласним центром. Також через Снігурівку проходить регіональна дорога Р-81, яка прямує від Казанки в напрямку Херсону. Як я повідомляв вам на початку грудня, на ній теж тривають роботи з відновлення автомобільного сполучення, в тому числі, – роблять ремонт дорожнього покриття та влаштовують тимчасові переправи. Снігурівка і навколишня місцевість перебувала в російській окупації, тому всі мости навколо неї зруйновані.

З нещодавніх новин з Миколаївщини на нашому сайті:  відновлено будівництво Троїцького мосту біля Нової Одеси.

Херсонський та Бериславський райони, Херсонська область

На Херсонських державних дорогах, за повідомленням “Укравтодору”, також транспорт може проїхати по 4 тимчасових спорудах: це одна переправа, об’їзди мостів та сталевий міст.  Всього на деокупованій частині Херсонщини зруйновано 8 мостів державного підпорядкування. Крім відновлення переправ через водні перешкоди, аварійні роботи дорожники також проводять на двох “дорогах життя”: ♦ М-14 “Одеса – Мелітополь – Новоазовськ” і ♦ Т-22-07 “Т-04-03 – Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав”. Щоб відновити безпечний проїзд, – ліквідовують ями та вибоїни, а в місцях найбільшого скупчення пошкоджень – влаштовують дорожнє покриття  та укріплюють основу дорожнього одягу. На цих автошляхах зараз працює 17 одиниць спецтехніки та 18 дорожніх робітників

Крім ремонтних робіт, потроху просувається також і прибирання доріг Херсонщини. Станом на початок дня 29 грудня від сторонніх предметів розчистили 254,3 кілометри автошляхів, з яких 16,3 – вулиці населених пунктів та місцева дорожня мережа. Більш швидкій роботі заважає велика кількість мін, які залишили після себе російські окупанти.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: відкритий рух двома гілками (4 смуги) тимчасової переправи на трасі М-14 на під’їзді до Херсону, дорожники збудували тимчасову переправу через Інгулець на місцевій дорозі “Зарічне – Архангельське”, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, будується тимчасова переправа на місцевій дорозі в Високопільській громаді, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпротетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар