Берегівський район, Закарпатська область

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області повідомила, про проведені роботи з відновлення та впорядкування узбіч і з покращення водовідведення на територіальній дорозі ♦ Т-07-19 “Іршава – Виноградів”.

Роботи проводилися в межах та поблизу села Сільце працівниками підрядної компанії ТОВ “ШБУ-77”. Через інтенсивні опади тут було розмите узбічча та замулені кювети, через що вода залишалася на дорозі, створюючи незручності та небезпеку руху транспорту, і далі підтоплюючи та руйнуючи земполотно дороги. Протягом дня всі ці негаразди були усунені.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: у січні дорожники лівквідували аварійну ямковість між Мукачевом та Береговим, на двох важливих трасах області ліквідували ямковість, на гірській частині траси Н-09 завершували ремонтувати підпірну стіну, у Берегівському районі покращують узбічча та водовідведення на дорозі М-25, ремонтували дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники робили підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині були відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар