Дністровський район, Чернівецька область

Р-63. Буковина. Мапа © GoogleНа початку жовтня я розповідав вам про ремонт регіональної дороги ♦ Р-63 “Н-03 – Вартиківці – КПП «Сокиряни»” з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці». Сьогодні Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, яка є замовником ремонту, повідомила про перебіг ремонтних робіт.

Дорога має загальну протяжність 111,7 км. та сполучає Чернівці, а також центри сусідніх областей, Житомир і Хмельницький, – через національну трасу Н-03,- з кількома міжнародними пунктами пропуску на кордоні з Молдовою. Якщо подивитися на мапу, то ми побачимо, що дорога має кілька відгалужень. Це саме під’їзди до МПП “Росошани” (протяжність 21,2 км.) та МПП “Кельменці” (протяжність 1,8 км.). Основний же шлях від перехрестя з Н-03 до КПП «Сокиряни», відповідно, становить 88,7 км.

Зараз підрядник працює на відтинку, що безпосередньо веде до КПП «Росошани». 9,2 км вже вкрито вирівнювальним шаром асфальтобетону. Наразі дорожники укріплюють узбіччя. Аварійний ремонт ділянок дороги Р-63 виконується у межах експлуатаційного утримання.

З Буковини останім часом мали такі новини: 10 листопада відкритий новий МПП до Румунії “Красноїльськ”, до якого продовжують ремонтувати дорогу та мости. Ремонтують ділянку гірської дороги Т-26-01 – під’їзд до МПП “Шепіт”, запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар