Дністровський район, Чернівецька область

Р-63. Буковина. Мапа © GoogleНа Буковині розпочалися аварійні ремонтні роботи на регіональній дорозі ♦ Р-63 “Н-03 – Вартиківці – КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці»”. Про це повідомила у своєму дописі Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області. Дорога має загальну протяжність 111,7 км. та сполучає обласний центр, а також центри інших областей, – Житомир і Хмельницький, – через національну трасу Н-03, одразу з кількома міжнародними пунктами пропуску на україно-молдовському кордоні. Якщо подивитися на мапу, то ми побачимо, що дорога має кілька відгалужень. Це саме під’їзди до МПП “Росошани” (протяжність 21,2 км.) та МПП “Кельменці” (протяжність 1,8 км.). Основний же шлях від перехрестя з Н-03 до КПП «Сокиряни», відповідно, становить 88,7 км.

В межах експлуатаційного утримання підрядники САД ремонтують найбільш зруйновані ділянки дороги. Наразі на ділянці, що безпосередньо веде до КПП «Росошани», тривають роботи з ліквідації руйнувань та деформацій дорожнього одягу. Перевкладається верхній шар асфальтобетону. Коригується основа.

З Буковини останім часом мали такі новини: ремонтують дорогу Т-26-08 до румунського кордону, є новини про два майбутніх пропускних пункти «Красноїльськ» та «Дяківці» на україно-румунському кордоні, що мають незабаром відкритися, а також запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар