Чернівецький район, Чернівецька область

Дорога Т-26-08 "Сторожинець – КПП «Красноїльськ»" © GoogleНа Буковині відновилися ремонтні роботи на територіальній дорозі ♦ Т-26-08 “Сторожинець – КПП «Красноїльськ»”. Про це повідомила у своєму дописі Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області. Дорога має протяжність 27,6 км. та сполучає обласний центр через регіональну трасу Р-62, з якою має спільне перехрестя в м.Строжинець, з міжнародним пунктом пропуску «Красноїльськ» на україно-румунському кордоні.

Зазначається, що роботу МПП «Красноїльськ» буде відновлено найближчим часом після реконструкції. Він розташований на відстані 33 км. по прямій від МПП «Порубне», що на трасі М-19, з яким вже добре знайомі мої читачі та глядачі. Функціонування «Красноїльська» було утруднено саме через поганий стан автошляху, яким можна було до нього дістатися. Таким чином, завдяки цим роботам буде поліпшена транскордонна логістика ще з однією країною ЄС, що край важливо для України на поточний час.

Ремонтні роботи на дорозі Т-26-08 були розпочаті у 2021 році в межах національної програми “Велике Будівництво”. Частина її була відремонтована. Зараз там працює техніка та дорожні фахівці компанії ТОВ «ШБУ-77», яку ми з вами вже неодноразово зустрічали на дорогах країни в моїх відео-оглядах та в новинах мого сайту. Наразі підрядник виконує роботи з ремонту основи дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу та влаштування нижнього шару асфальтобетону. Технагляд здійснюють представники замовника – Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

З Буковини останім часом мали такі новини: 16 вересня запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на дорозі Н-03 “Житомир – Чернівці” оновлювали дорожню розмітку, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар