Буковина

На дорогах Буковини тривають роботи з  експуатаційного утримання державних доріг, які перебувають у зоні відповідальності Служби автодоріг у Чернівецькій області. Чернівецькі дорожники продовжують турбуватися за експлуатаційний стан та безпеку автошляхів. Після минулої зими ліквідується ямковість з застосуванням пневмо-струменевого методу. Герметизуються бітумною мастикою поздовжні тріщини. Прибирають сміття з доріг, узбіч, зупинок громадського транспорту та місць відстою вантажівок. Поновлюється дорожня розмітка. Ремонтується бар’єрна огорожа. Викошується трава та ліквідується поросль.

Особливу увагу приділяють під’їзним шляхам до транскордонних переходів в межах оголошеного Міністерством інфраструктури України міжнародного проекту “Відкритий кордон”. Цей проект передбачає модернізацію існуючих міжнародних пунктів пропуску на західних кордонах України, покращення під’їзних шляхів до них, створення нових МКПП. Реалізація проекту буде здійснюватися за підтримки наших західних партнерів, але до роботи вже активно долучилися територіальні підрозділи “Укравтодору”: служби автомобільних доріг Львівщини, Чернівеччини, Одещини та Волині.

Кілька днів тому я розповідав про новий світлофорний об’єкт, щойно встановлений в порядку підвищення безпеки руху на міжнародній трасі М-19 в с.Мамаївцях Чернівецького району.  Дорога прямує до румунського кордону на МКПП “Порубне”. Доречі, влітку 2022 року я знімав огляд про роботи з роширення під’їздних шляхів саме до цього КПП. Зараз на трасі М-19 також проводяться необхідні роботи з утримання.

У своєму повідомленні САД закликає не турбуватися про безпеку на дорогах області та мостових об’єктах у зв’язку з триваючою російсько-українською війною. Адже всі центральні автошляхи перебувають під постійним наглядом дорожників, поліції та військових. Також нагадує, что в області триває комендантська година. У випадку виникнення позаштатних ситуацій надаються телефонні номери диспечерської служби САД.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області:

1️⃣2️⃣8️⃣ доба героїчного протистояння Українського народу російському окупанту: ситуація на дорогах держзначення Буковини

? Поки відважні воїни з кожним днем наближають нас до перемоги, дорожники Буковини працюють над експлуатаційним утриманнями доріг держзначення та забезпечують проїзд.
? Зокрема, йдеться про ліквідацію новоутвореної ямковсті, в тому числі і струменевим методом, герметизуємо та ліквідовуємо тріщини на автошляхах. Поновлюємо розмітку у місцях пішохідних переходів. Крім того, прибираємо сміття на узбіччях, автопавільйонах, місцях відстою автотранспорту та неподалік контрольно-пропускних пунктів Чернівецької області. Проводиться скошування трави на узбіччях та розподільчий смузі, а також ремонтується транспортне огородження.
? Всі автошляхи на Буковині у проїзному стані. Штучні споруди, мости та шляхопроводи, що знаходяться на основних транспортних шляхах області – під постійним контролем дорожників та правоохоронців.
? Вже за декілька днів синоптики обіцяють незначне зниження температури та опади. Тож у разі планування подорожей враховуйте дорожню обстановку та дотримуйтесь ПДР. У Чернівецькій області триває комендантська година з 23:00 до 5:00. Будь ласка, розраховуйте свій час при плануванні поїздок.
? У разі виникнення складних ситуації на мережі державних доріг нашої області – телефонуйте за номерами диспетчерської САД (цілодобово):
(0372) 50-93-03
(0372) 53-15-06

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар