Дніпровський райнон, Дніпропетровська область

Мостовий підрозділ компанії “Автомагістраль-Південь”, на доручення Служби автодоріг у Дніпропетровській області, виконує ремонтні роботи в межах експлуатаційного утримання на двох шляхопроводах у Дінпровському районі Дніпропетровщини.

Минулого року я показував вам, як “Автомагістраль-Південь” та її субпідрядники ремонтували велику кількість (майже 20 одночасно) мостів та шляхопроводів від Дніпра до Павлограду на трасі М-30 (колишня М-04). Мої постійні глядачі, напевно, бачили той огляд. Під час військових дій в Україні доступ до нього, нажаль, закритий. То була наймасовіша ремонтна кампанія на Дніпропетровщині за останні десятиліття, ініційована в межах національної програми “Велике Будівництво”. Адже Дніпропетровська область до 2019 року “славилася” найрігшими дорогами та мостами на всю Україну.

Багато штучних споруд протягом останніх двох років підрядникам обласної САД вдалося привести до ладу. І не лише на зазначеній трасі. Ремонтувалися і інші дороги навколо міста та на віддаленні від обласного центру. Але, нажаль, не всі. У цьому 2022-му році ще більше мостів та доріг регіону мали взяти в роботу та провести середні поточні та капітальні їхні ремонти. Але, цим планам стала на заваді велика війна з російськими загарбниками. Тож серьозні ремонти довелося відкласти. Але деякі шляхопроводи наразі перебувають у критичному стані, то їх доводиться поновлювати на кошти, виділені  на утримання доріг. Аби не сталося такого ж падіння мосту, як у 2020-му трапився на Чортимлику у Олексіївці на тій таки Дніпропетровщині.

Трохи додали клопоту мостовикам та дорожникам і сильні зливи останного часу, що порозмивали земплотно доріг та ще більше, – і без того пошкоджені конуси та відкоси мостів, які не встигли відремонтувати. Наразі, на двох об’єктах, місце розташування яких не розголошується, працюють дві ремонтні бригади. Вони підсипають пошкоджені конуси та омонолічують їх залізобетоном. Також поновлюються підходи до мостів та сходи для пішоходів. Під час проведення робіт рух шляхопроводами не закривається.

Це перша новина з Дніпропетровщини на нашому сайті за той час, як я почав регулярно інформувати вас про інфраструктурні події в Україні. Ну, а компанія “Автомагістраль-Південь” останніми днями порадувала нас роботами у Одеській області, де вона побудувала вантажні паркінги на під’їздах до дунайських річкових портів, а також активністю на львівському МКПП “Краковець-Корчова”.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області:

РЕМОНТ ШТУЧНИХ СПОРУД
? Дорожники проводять ремонтні роботи на двох мостах у Дніпровському районі.
? Працює 2 бригади.
? Мостовики усувають наслідки розмиву на конусах та на підходах до штучних споруд.
✅ Укріплюють конуси монолітним бетоном.
✅ Облаштовують зручні підходи для пішоходів.
? Ці та інші види робіт Служба автодоріг проводить в рамках експлуатаційного утримання.
? Обидва мости відкриті для руху.
? Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки!

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар