Донецька область

За повідомленням “Укравтодору”, в Донецькій області поблизу Бахмуту дорожники з криворізької компанії ТОВ “ВАЙТ” ремонтують дорогу до міста. З міркувань безпеки, місце ремонту та індекс дороги не зазначаються.

На дорозі відфрезерований верхній зношений та пошкоджений шар дорожнього покриття. Замість нього вкладається новий суцільний шар асфальтобетону. У своєму дописі “Укравтодор” зазначив, що роботи виконуються на прохання та у координації з українськими військовими.

Міністерство інфраструктури України додає, що на підконтрольній Україні частині Донецької області також покращуються умови проїзду іншими ключовими автошляхами. Зокрема, влаштовано дві тимчасові переправи біля зруйнованих мостів. Розчищено від штучних перешкод та сторонніх предметів майже 50 км. державних доріг області.

З нещодавніх новин з Донеччини на нашому сайті: поблизу Слов’янська дорожники проводили роботи з прибирання траси М-03.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: