Хмельницька область

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області повідомляє про роботи, що проводяться в межах зимового утримання доріг.

На міжнародній трасі “Дорога Єдності” ♦ М-30 “Стрий – Ізварине” встановлено щити пасивного снігозатримання вздовж дороги. Ця робота дуже важлива в місцинах, де відсутні лісосмуги і дмуть сильні ветри, які можіть за короткий проміжок часу влаштувати на проїжджій частині доволі глибокі снігові заноси.

На регіональній дорозі ♦ Н-03 “Житомир – Чернівці” прибирали зайві абразивні матеріали з проїзджої частини, якими посипають дороги в ожеледицю.

Також на автошляхах з індексами М, Н, Т (міжнародні, національні та територіальні) виконано вирівнювання та поновлення пошкоджених дорожніх знаків.

Роботи виконуються підрядниками Служби автодоріг. Зокрема, на оприлюднених Службою світлинах ми можемо бачити співробітників компанії “URD – українські дороги” (ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”).

З Хмельниччини на нашому сайтй були такі останні новини: у вересні робили ремонтні роботи на трасі М-30 “Стрий – Ізварине”, тоді ж оновлювали розмітку на трасі Р-03 “Житомир – Чернівці”. Раніше привели до ладу два мости на регіональній дорозі Т-06-12 “Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар