Болградський район, Одеська область

Служба автомобільних доріг у Одеській області справно інформує нас про хід ремонтних робіт на 15-кілометровій ділянці автодороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» між Арцизом і Тарутиним (25-40 км.).

У попередній новині, яку мали півтори тижні тому, йшлося про початок робіт з холодного ресайклінгу основи під дорожній одяг, який проводять дорожники одеської групи компаній “RDS”. Ці роботи і досі ведуться на частині ремонтної дільниці. Але там, де ресайклінг вже завершено, розпочалося влаштування вирівнюючого нижнього шару асфальтобетону.

Автомобільна дорога Т-16-27 сполучає міжнародний пункт пропуску “Серпневе” та ще кілька пунктів, що розташовані на прилеглих дорогах, з смт. Сарата у Білгород-Дністровському районі, через яке проходить міжнародна траса М-15 “Одеса – Рені”. Ділянка між Арцизом та Тарутиним була найгіршою на цьому шляху.

Після ремонту цією дорогою можна буде дістатися до МПП “Серпневе”, “Малоярославець Перший” та інших, які майже не використовувалися для перетину кордону через складний шлях до них. Також нею можна потрапити до залізничної станції “Березино” на транскордонній залізничній дільниці “Березино (Україна) – Басарабяска (Молдова)”.

Нещодавно Одещина також потішила нас новинами про початок ремонтних робіт на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11) та про  завершення ремонту проблемної ділянки траси Н-33 та про покращення прикордонної інфраструктури на дорогах області, що ведуть до дунайських річкових портів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: