Коломийський та Надвірнянський райони, Івано-Франківська область

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області доповіла про активний початок весняного сезону утримання державних доріг на території області. На двох ключових автошляхах зараз проводяться різноманітні заходи. Так на національній трасі ♦ Н-10 “Стрий – Мамалига” на об’їзді Коломиї (Коломийській район) змонтовані та підключені нові світильники. Цю роботу виконували при підтримці місцевої територіальної громади, яка в подальшому опікуватиметься системою освітлення на цій ділянці дороги та сплачуватиме за електроенергію.

Більше різних робіт проводять підрядники Служби на національній дорозі ♦ Н-09 “Мукачево – Львів” в Надвірнянському районі. Тут між кордоном Закарпатської області та Делятином на ділянках загальною протяжністю 5,9 км. також відновлена система зовнішнього освітлення. Також в межах села Яблуниця дорожники з компанії “ПБС” встановили нове металеве бар’єрне огородження на одному з небезпечних поворотів. Нарешті, в Микуличині продовжуються роботи з влаштування підпірної стінки над річкою Прут, про яку я розповідав у січні цого року.

З останніх новин з Франківщини на нашому сайті: до переліку мостів, що зараз ремонтують в Прикарпатті, додався ще один. В області  ремонтують чотири мости.  У Делятині САД разом з місцевою громадою реалізувала проект з покращення комфорту та безпеки руху для пішоходів уздовж траси, що проходить через населений пункт. З початку нового 2023 року на трасі М-30 (М-12) вже тривають роботизавершується будівництво мосту в Рожнові на Косівщині, який почали споруджувати 14 років тому, на трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: