Житомирська область

Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомила про те, що підрядні організації регулярно працюють над ліквідацією аварійної ямковості на міжнародних магістралях ♦ М-06 “Київ – Чоп” та ♦ М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський”. Мова йде про ділянки доріг, які вже мають значний експлуатаційний знос та призначалися до капітального ремонту протягом минулого року. Чому завадила російська навала.

Через багаторазові температурні переходи через нуль та транспортне навантаження, в дорожньому покритті утворюються нові та нові пошкодження. Згідно нормативів для зимового утримання доріг, ями та вибоїни прибираються холодними асфальтобетонними сумішами.

Служба автодоріг у своєму дописі зауважила, що впродовж минулого 2022 року дорожниками було ліквідовано понад 161 000 м2 поверхневих аварійних пошкоджень дорожнього одягу на державних автодорогах області.

З останніх новин з Житомирщини на нашому сайті: на “Варшавці” капітально відбудували міст в Коростенському районі, капітально ремонтувалися мости в Житомирській та кількох інших областях, на трасі “Київ – Чоп” ремонтували проблемні ділянки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар