Харківська область

Служба автомобільних доріг у Харківській області повідомила про початок дорожньо-ремонтних робіт з ліквідації пошкоджень автодоріг області, спричинених зимовими умовами експлуатації. Першочергово проводиться аварійний ямковий ремонт бітумно-мінеральною сумішшю на дорогах державного значення, де виникли деформація та руйнування дорожнього покриття.

На оприлюднених Службою світлинах роботи відбуваються на трьох автошляхах:

  • М-03 “Київ – Харків – Довжанський(біля мосту через р.Харків)”
  • М-03 “Південно-західний об‘їзд міста Харкова”
  • Т-21-21 “Лозова – Близнюки – Барвінкове – Велика Комишуваха”

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: в Ізюмі відремонтували тимчасовий міст через Сіверський Донець.  “АВТОСТРАДА” розбирала зруйнований 200-метровий міст, “RDS” капітально відновила міст на Харківщині, “АВТОСТРАДА” завершила відновлення траси М-03 на від Ізюму до Донеччини, на чотирьох дорогах тривали відновлювальні роботичотири тимчасові переправи на звільнених територіях запрацювали наприкінці листопада, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Сіверський Донець.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар