Харківська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Харківській області, на Харківщині відновили рух через зруйнований міст на дорозі ♦ Т-21-17 “Дергачі – Козача Лопань-М-20”, що веде до населеного пункту Козача Лопань. Транспорт пустили тимчасовою переправою.

Станом на 24 жовтня 2022 року роботи з розбирання зруйнованих штучних споруд, підготовки до проведення ямкових ремонтів дорожнього покриття та, власне, дорожньо-ремонтні роботи тривають на таких дорогах:

  • М-03 “Київ – Харків – Довжанський”
  • Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка”
  • Н-26 “Чугуїв – Мілове”
  • Т-21-10 “Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка”

Також на сьогодні очищено вже більш як 600 кілометрів доріг та вулиць на деокупованих територіях області. Працюють наші знайомі по багатьом моїм оглядам і новинам дорожньо-будівельні та мостові компанії. Закрема, на світлинах ми можемо бачити роботу “ПБС” та “URD” (Хмельницьке ШБУ №56). 23 жовтня 2022 року до робіт було залучено 168 працівників та 91 одиниця дорожньої спецтехніки. Більш загальну інформацію про перебіг відновлювальних робіт ви могли прочитати у нашій попередній новині від 22 жовтня.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: у Балаклеї збирають тимчасовий міст, наданий урядом Чеської Республіки. У Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зруйнованого мосту, дорожники продовжують прибирати державні дороги (на сьогодні прибрано більш як 600 км.) на деокупованих територіях області, розпочалися роботи з розбирання зруйнованих мостових споруд та з відновлення залізничного сполучення.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар