Хмельницька область

На міжнародній державній трасі М-30 “Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине (Е-50)” (колишня М-12), поблизу с. Вербка Летичівської ОТГ проводяться аварійні роботи з асфальтування. У зв’язку з цим буде частково перекрито рух транспорту у напрямку від границі Вінницької області до Летичева.

На ділянці, що ремонтується, рух транспорту буде організований за реверсивним принципом із світлофорним регулюванням.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області:

До уваги учасників дорожнього руху

? В зв’язку із проведенням робіт з влаштування асфальтобетонного покриття на автодорозі М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине (Е-50), поблизу с. Вербка Летичівської ОТГ, км 323+500 – км 326+000, здійснено часткове перекриття лівої смуги руху (в напрямку від Вінницької області до м. Летичів).
?На ділянці ремонту організовано реверсивний рух із світлофорним регулюванням.
? Просимо вибачення за тимчасові незручності, закликаємо водіів бути уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Дотримуйтесь ПДР та вимог дорожніх знаків.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар