Хмельницький район, Хмельницька область

Згідно з планом експлуатаційного утримання обладнання WIM-комплексів, які забезпечують автоматичну фіксацію порушень габаритно-вагового режиму без зупинки транспортного засобу, кваліфікована підрядна організація проводить роботи з чергового технічного обслуговування систем WIM, які функціонують в області. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області.

На цей час фахівцями ТОВ «Вінком Україна» вже проведено перевірку цілісності та справності систем габаритно-візуального зчитування великовагового транспорту та відновлено належний експлуатаційний стан датчиків вагового контролю системи WIM-50 (“50” – ідентифікаційний обліковий номер майданчика), що розташована на 278-му кілометрі траси ♦ М-30 “Стрий – Ізварине” (колишня М-12) біля повороту на с.Давидківці поблизу Хмельницького.

Перевірка також набула актуальності після нещодавнього злочину, скоєного поки що невстановленими особами на одному з WIM-комплексів у Житомирській області. Там злочинці вирвали та вкрали вагові датчики, розміщені в дорожньому покритті. Тож, за даними перевірки, комплекс WIM-50 наразі  працює в штатному режимі.

Згідно даних “Укртрансбезпеки”, на поточний час в Україні вже працюють 40 WIM-майданчиків (з 101, які будувалися, згідно Технічного звіту “Укравтодору” протягом 2020-2021 років). Зокрема, на Хмельниччині фінкціонують п’ять таких комплексів: на Н-03 (WIM-14, WIM-47), М-30 (WIM-23, WIM-50) та на Н-25 (WIM-48). Перевірка решти чотирьох ще попереду.

Також у своєму дописі прес-служба САД нагадала, що за номером +38 (067) 400-60-80 працює цілодобова гаряча лінія “Укравтодору”, на яку можна повідомити про будь-які надзвичайні ситуації на дорогах області, пов’язані з іхньою експлуатацією, технічним станом або виявленими пошкодженнями.

З Хмельниччини в нас на сайті були такі останні новини: біля Ярмолинців замінили покриття на шляхопроводі на дорозі Р-50, на обході Дунаївців ремонтували дорожнє покриття мосту, завершили капітальний ремонт хмельницької частини траси М-30 “Стрий – Ізванине”, вживаються особливі заходи з зимового утримання державних доріг значення “Т”, “Н” та “М”. Привели до ладу два мости на регіональній дорозі Т-06-12 “Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар