Тернопільська та Хмельницька області

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області повідомляє про часткове обмеження руху на міжнародній трасі “Дорога Єдності” ♦ М-30 “Стрий – Ізварине” у зв’язку з проведенням робіт з влаштування асфальтобетонного покриття. Мова йде про ділянку на Летичівщині біля с.Головчинці в напрямку з Вінниччини до м. Хмельницького. Обмеження діють вже зараз. На ділянці проведення ремонтних робіт організовано реверсивний режим руху зі світлофорним регулюванням. САД передбачає можливе утворення заторів.

Трохи раніше, наприкінці серпня, вже Тернопільська обласна САД повідомляла, що на тій таки трасі М-30 проводяться роботи з оновлення дорожньої розмітки від м.Бережани до межі Івано-Франківської області. На віськовий час розмітка наноситься фарбою, а після Перемоги буде замінена на довготривалу з холодного пластика. Нагадаю, що у липні 2021 року я робив огляд ремонту цієї частини дороги. На початок 2022 року тут встигли відновити основу дорожнього одягу та вкласти два шари асфальтобетону з трьох проектних. Цього року в планах САД було завершити асфальтування, фінішувати ремонт мосту в складі ділянки та привести до ладу узбічча. Через велику війну всі ті плани теж були відкладені на після нашої Перемоги.

З Тернопільської області в нас традиційно мало новин. Галичина вважається переважно благополучною відносно стану основних доріг. Останню новину мали ще в серпні: ремонтували дорогу Р-43 “Тернопіль – Ланівці. Раніше була новина про співпрацю Служби автомобільних доріг у Тернопільській області з місцевими громадами, яким дозволяється приймати участь у спільному фінансуванні дорожньоремонтних робіт. Зокрема, мова йшла про ремонт частини дороги М-19 в межах міста Теребовлі.

На Хмельниччині в нас відбувається трохи більше інфраструктурних подій. З останніх: на початку вересня оновлювали розмітку на трасі Р-03 “Житомир – Чернівці”. Раніше привели до ладу два мости на регіональній дорозі Т-06-12 “Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар