Кіровоградська область

Траса Т-12-10 на мапі. © GoogleВ межах експлуатаційного утримання співробітники одеської групи компаній “RDS” на завдання Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області привели до ладу міст на державній дорозі територіального значення ♦ Т-12-10 “Устинівка – Долинська – Петрове – Жовті Води”.

Дорога Т-12-10 – це автошлях, що пролягає майже повністю в Кіровоградській області, але невеличкий кінцевий її відтинок припадає на  Дніпропетровську. Вона перетинає Кропивницький, Олександрійський та Кам’янський райони, а також трасу Н-23 на ділянці Кропивницький-Кривий Ріг. Має протяжність трохи більше 109 кілометрів.

На дорозі Т-12-10 побудовано кілька мостів і всі вони потребують ремонту. Але, плани Служби автодоріг на цей рік, щодо середнього поточного та капітального ремонту цих мостів, порушило вторгнення російських загарбників в Україну. Тому, заради забезпечення безпечного проїзду та подовження їхньої експлуатації до моменту, коли буде можливість розпочати повноційнний ремонт, на мостах проводяться аварійні та підтримуючі роботи.

Зокрема, робітники “RDS” виконали наступні роботи:

  • ліквідацію порослі на конусах та підходах до мосту,
  • провели розчистку підмостового русла річки,
  • зробили відновлення залізобетонного тротуарного блоку з інтегрованим колесовідбійником та повернули в проектне положення окремі зміщені його елементи,
  • засипали промоїни на конусах та відкосах,
  • влаштували водовідведення з мосту та під’їзних шляхів,
  • відновили тротуарне покриття,
  • провели ямковий ремонт проїжджої частини,
  • зробили ремонт та фарбування перильної огорожі та бетонного колесовідбою.

На початку минулого тижня з Кіровоградщини в нас також була новина про роботи з утримання дороги Н-23, які теж проводилися силами працівників групи компаній “RDS” та ТОВ “Дорсервіс”.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області:

Утримання штучних споруд в умовах воєнного часу на Кіровоградщині

? Російське вторгнення на українську землю внесло корективи у всі сфери життєдіяльності, дорожня галузь однією з перших відчула на собі цей руйнівний вплив – всі великі проекти відновлення дорожньої інфраструктури на паузі. Та ми продовжуємо працювати, аби дороги та мости були безпечними і дочекалися свого відновлення після нашої перемоги.
??‍♂️ Так, в рамках експлуатаційного утримання, проводимо ремонт мосту на дорозі Т12-10 Устинівка – Долинська – Петрове – Жовті Води. Виконали ліквідацію порослі на конусах та підходах, розчистку підмостового русла, відновлення тротуарного блоку та встановлення його в проектне положення. Засипали промоїни на конусах, влаштували водовідведення, відновили тротуарне покриття, провели ямковий ремонт проїжджої частини, ремонт та фарбування перильного огородження а також бетонного колесовідбою.
✅ Поступово будемо ремонтувати всі штучні споруди, що перебувають в критичному та напівкритичному стані.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар