Кіровоградська область

В межах робіт з експлуатаційного утримання обласних державних доріг, підрядники Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області група компаній “RDS” та ТОВ “Дорсервіс” приводять до ладу санітарний стан та інфраструктуру безпеки руху на дорозі  ♦ Н-23 “Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя” на території області.

Виконується покіс трави, прибирання сміття з проїжджої частини та узбіч, лагодять павільони зупинок громадського транспорту, відновлюють пошкоджену бар’єрну огорожу, поновлюють дорожню розмітку.

Дорога Н-23 на відтинку від Кропивницього до Кривого Рогу до 2020 року була однією з так званих “доріг смерті”. Її стан був настільки незадовільним, що пресуватися нею була проблема не лише для легковиків, але й для вантажівок. За два останні роки 2020-21 дорогу повністю відремонтували за сучасними європейськими стандартами в межах національної програми Велике Будівництво”. При чому, це було зроблено як на кіровоградській її частині, так і на дніпропетрівській. В мене на каналі є кілька оглядів процесу ремонту минулих років, які ви можете передивитися, щоб хоч трохи зрозуміти, який величезний обсяг робіт довелося виконати дорожникам та мостовикам.

Стан робіт на середину липня 2020 року: частина 1 та частина 2. Стан робіт на кінець вересня 2020 року: частина 1 та частина 2. І, нарешті, звіт про работу мостовиків групи компаній “АВТОСТРАДА” та “ЕДБ” на двох малих мостах на цьому автошляху в липні 2021 року.

Н-23 – не єдина дорога, яка зараз прибирається у Кіровоградській області. Нещодавно я публікував новину про аналогічні роботи на інших обласних державних трасах.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області:

Приводимо до ладу дорогу на Кривий Ріг

☝️ Безпека руху та санітарний стан – завдання номер один при обслуговуванні дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя.
??‍♂️ Нагадаємо, в минулих роках дорога була відремонтована по всій протяжності, разом зі штучними спорудами, тож зараз ми підтримуємо відповідний санітарний стан та виконуємо заходи з безпеки руху.
✅ Сьогодні бригади дорожніх робітників працювали на покосі узбіч та прибиранні сміття.
? Звертаємося до учасників дорожнього руху з повагою ставитися до нашої праці та не засмічувати узбіччя, адже в умовах обмеженого фінансування та трудового ресурсу важко підтримувати належний санітарний стан.
? Бережіть себе та щасливої дороги.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар