Кіровоградська область

Триває “Велике Прибирання” державних доріг області.

В межах робіт з експлуатаційного утримання обласних доріг, підрядники Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області прибирають сміття з проїжджої частини та узбіч, приводять до ладу зупинки громадського транспорту.

Також після кількох сильних злив, що пройшли по області, довелося ліквідувати ще й намули, що утворилися на кількох дорогах.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області:

Приводимо до нормального санітарного стану дорожнє господарство Кіровоградщини

? Завдання дорожників це не лише будівництво чи відновлення доріг, мостів та шляхопроводів, а й утримання їх у нормальному санітарному стані. Щоденно бригади робітників виходять на прибирання узбіч, зупинок, місць відстою та інших складових дорожнього господарства.

? Після негоди, яка панувала на Кіровоградщині останні кілька днів роботи додалося, тож зараз працюємо ще й на ліквідації намулів та поламаних гілок дерев з проїжджої частини.

☝️ Та нагадаємо, що основна увага зосереджена на ліквідації аварійних вибоїн та тріщин, допоки капітальні роботи вимушено стоять на паузі. Першочергово працюємо на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар