Львівський район, Львівська область

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Львівській області, в с.Річки Рава-Руської громади Львівського району розпочали капітальний ремонт 61-річного мосту на територіальній дорозі ♦ Т-14-04 “Червоноград – Рава-Руська”.

Сам об’єкт – це невеличкий однопрогоновий місточок через струмок, складений з пустотних мостових плит. Його повністю замінять під час ремонту. Але цікавий він тим, що розташований на дорозі, яка проходить уздовж україно-польського кордону та сполучає Червоноград з МКПП “Рава-Руська – Хребенне”. Ремонт цього мосту – це лише частина великого міжнародного проекту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні», який протягом кількох останніх років реалізується у Львівській області у співробітництві з Польщею. Під час своїх минулих оглядацьких подорожей Львівщиною я робив кілька оглядів з інших доріг-об’єктів, що також ремонтувалися в рамках цього проекту.

Найближчим часом має ремонтуватися не лише зазначений міст, але й вся дорога, яка має протяжність 53 кілометри і є найскладнішим комплексним об’єктом проекту через велику кількість штучних споруд на ній. Роботи на дорозі планується виконати протягом поточного 2023 року.

У своєму дописі Служба автодоріг зазначає, що на час ремонту проїзду дорогою в цьому місці не передбачається. Для користування пішоходами залишається пішохідний перехід. Для автівок огранізований об’їзд. Виходячи з мапи, він буде здійснюватися сусідніми вулицями: Проектною, Садовою та Івана Франка. Після завершення ремонтно-будівельних робіт, нова споруда відповідатиме європейським стандартам за якістю виконаних робіт та з безпеки дорожнього руху.

Нещодавні новини зі Львівщини на нашому сайті: у Самбірському районі відновлено дві прикордонні залізничні дільниці. 13 лютого 2023 року відкрився новий міжнародний пункт пропуску на польському кордоні “Нижанковичі”, ремонтували дорогу Т-14-18 до нового МКПП, проведена реконструкція МПП “Краковець-Корчова”. Також було повідомлення з Самбору, де нарешті ввели в експлуатацію після капітального ремонту ділянку обходу міста.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар