Мукачівський район, Закарпатська область

В Мукачівському районі Закарпаття жваво триває ремонт місцевих доріг та міських вулиць. Свіжу зведену новину маємо з кількох дописів (1, 2) Мукачівської міської ради та міського голови Андрія Балоги.

У с. Барбово Залужанського старостинського округу Мукачівської міської громади ТОВ «ПБС» продовжує великими суцільними асфальтобетонними картами ремонтувати дорогу С-070706 “Мукачево – Макарьово – Залужжя”. Як зазначає прес-служба міськради, дороги тут не ремонтувалися кілька останніх десятиліть.

Також розпочалися роботи з оновлення дорожнього покриття Мукачівської об’їзної, а саме – вулиць Сороча та Підгорянська на виїзд в напрямку Кольчина. Попереду також – ремонт перехресть на вул.Свалявській. На цих об’єктах теж працюють фахівці ТОВ «ПБС».

Зазначені дороги перебувають на балансі ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області”, яка опікується всіма автошляхами та штучними спорудами місцевого підпорядкування в області. Бюджет підприємства формується з коштів, що виділяє обласна влада, та з внесків громад. З метою активізації процесу дорожніх ремонтів на території Мукачівської громади, міський голова започаткував спеціальну програму їхнього співфінансування.

Як я повідомляв раніше з посиланнями на обласні та місцеві джерела, найближчим часом планують розпочати ремонтні роботи в межах експлуатаційного утримання на ділянці ст.Есень – Петрівка дороги С-071228 та в селах Макарьово і Залужжя на вищезгаданій дорозі С-070706.

Останні новини з Закарпаття на нашому сайті: про ремонти місцевих доріг у Мукачівському та Ужгородському районах, в лютому на місцевих дорогах Берегівського району покращували водовідведення, у січні дорожники лівквідували аварійну ямковість між Мукачевом та Береговим, на двох важливих трасах області ліквідували ямковість, на гірській частині траси Н-09 завершували ремонтувати підпірну стіну, біля Сваляви дорожники робили підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині були відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар