Баштанський район, Миколаївська область

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Миколаївській області, на регіональній дорозі ♦ Р-81 “Казанка – Снігурівка – P-47” проводяться дорожні роботи з відновлення сполучення на кількох ділянках, включно зі зруйнованими мостами.

Траса Р-81 була утворена з кількох територіальних доріг, які Google на своїх мапах досі позначає як Т-15-12, Т-15-08 та Т-15-05. Як видно з її назви, починається вона в смт. Казанка від траси Н-11, що прямує з Кривого Рогу до Миколаєва. Далі на мапі вона пролягає майже вертикально вниз, тобто на Південь. Нарешті за Олександрівкою вона перетинає межу Херсонської області та невдовзі завершується перехрестям з трасою Р-47 біля Херсону. Тобто, призначення цієї дороги – дати прямий шлях з Кривого Рогу до Херсона. Від Казанки дорогу “супроводжує” річка Висунь, кілька разів перетинаючись з нею, яка потім впадає в Інгулець, який, в свою чергу, вже “ескортує” дорогу до самого її кінця.

Від міста Снігурівка і до свого кінця на Херсонщині дорога донедавна знаходилася на окупованій російськими загарбниками території. Під час бойових дій та окупації у багатьох місцях постраждало дорожнє покриття, яке й до війни не було в ідеальному стані. Також ворогом та оборонцями Миколаївщини було зруйновано кілька мостів на ній. Через це Миколаївською обласною Службою автодоріг було ухвалене рішення в найкоротші терміни відновити нормальне сполучення між Кривим Рогом та звільненим Херсоном. Для цього роботи проводяться одночасно на трьох ділянках цієї дороги.

Від смт. Березнегувате до м.Снігурівка завершуються роботи з влаштування покриття із щебенево-піщаної суміші (ЩПС). Зазначається, що на цьому ж відтинку дороги у селі Пришиб роботи вже завершені. На відтинку між містом Снігурівка та селом Баратівка тривають підготовчі роботи для влаштування тимчасової обʼїзної переправи біля зруйнованого мосту через Інгулецький канал.

В смт. Березнегувате теж відновлюють проїзд біля мосту через р.Висунь, який було зруйновано. Тут вже виконані роботи з монтажу водопропускних труб та влаштування насипу земляного полотна. Наразі тривають роботи з влаштування дорожнього покриття, під’їздів та встановлення дорожніх знаків. Зараз проїзд цієї ділянки можливий по тимчасовому містку, який встановили військові інженери.

Ну, а на ділянці між смт. Казанка та смт. Березнегувате роботи по забезпеченню безперешкодного проїзду вже завершені.

З нещодавніх новин з Миколаївщини на нашому сайті: відновлено будівництво Троїцького мосту біля Нової Одеси.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар