Баштанський район, Миколаївська область

За повідомленням очільника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, біля с. Виноградівка Баштанського району Миколаївщини військові мостовики з Державної спеціальної служби транспорту МО України побудували тимчасовий міст через р. Інгул. на місцевій дорозі, що веде до с.Інгулка та с.Костичі. Він замінив собою тимчасову ж військову переправу, яка була раніше зведена в цьому місці, але зараз потрібна для інших більш важливих потреб.

Міст має протяжність 12 м. та ширину – 4,4 м. Єдиний прогін має в основі дві поздовжні двотаврові сталеві балки, на яких влаштовано дерев’яний проїзний настил з брусу та дощок. Виокремлениїх хідників немає. Перильне огородження дерев’яне. Одна смуга для реверсного руху. Дерев’яні шафні стінки та відкрилки.

Підходи до мосту заасфальтовані силами працівників ПП «Миколаївмагістраль» на замовлення Миколаївської ОВА. Вона ж заасфальтувала і дорогу в межах с.Виноградівка.

Доречі, ця місцева дорога сполучає собою дві знамениті траси, що прямують на Миколаїв: Н-14 з Кропивницького та Н-11 – з Кривого Рога. Ремонт обох їх я колись оглядав. Причому на бетонку (на миколаївськіх теренах) Н-14 “Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв” робив огляди неодноразово, оскількі це була одна з сумно відомих в Україні “доріг смерті”, яка просто на наших очах перетворювалася на сучасну європейську автомагістраль.

Останні новини з Миколаївщини на нашому сайті: на Херсонщині та Миколаївщині побудували 4 тимчасові мости, в напрямку Снігурівки запрацювала тимчасова переправа, відновлено будівництво Троїцького мосту біля Нової Одеси.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар