Болградський район, Одеська область

Прес-служба групи компаній “RDS” відзвітувала про завершення ремонту на довірених групі ділянках дороги ♦ Т-16-27 «КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата» та під’їзді до МПП “Серпневе” загальною протяжністю 10 км. Роботу змогли вдало завершити завдяки сприятливим погодним умовам.

На 4-кілометровому під’їзді безпосереднього до пункту пропуску, а також на ділянках, протяжністю 1 та 5 км., після посилення основи, влаштовано суцільний вирівнюючий шар асфальтобетону на нанесена тимчасова розмітка. Також підвищена безпека руху на наявних на цій ділянці мостах: змонтована перильна огорожа, поновлені колесовідбійники. Попередні відомості та більше світлин мали звідти у 20-х числах грудня.

Раніше обласна САД також повідомляла про завершення ремонту на двох ділянках цієї дороги перед смт. Тарутине (км. 25-39) та перед м. Арциз (км. 61 – км. 62). Там роботи виконував той же підрядник. Це були найгірші ділянки дороги. На інших ремонт робився у 2020-2021 роках і зараз вони перебувають у нормальному експлуатаційному стані.

Нещодавно Одещина потішила нас такими новинами: заасфальтовані майданчики тимчасовго відстою транспорту біля трьох дунайських портів, тиждень тому мали зведення від Одеської САД щодо зимових робіт на дорогах області. На межі Одеської та Миколаївської областей відремонтували ділянку дороги з мостом. Почалися ремонтні роботи на трасі Р-55 в бік Вознесенська (Н-24), Возсіятського (Н-14) та Нового Бугу (Н-11). Завершено ремонт проблемної ділянки траси Н-33.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар