Одеська область

Підрядник Служби автомобільних доріг у Одеській області, компанія ТОВ “Березівкаагрошляхбуд”, проводить аварійний ямковий ремонт траси ♦ Р–55 “Одеса – Вознесенськ – Новий Буг”.

Автодорога Р-55 сполучає Одесу через трасу М-14 з Новим Бугом, що на Миколаївщині. Сама по собі дорога мала б важливе транспортне значення, оскільки перетинає на території Миколаївської області такі магістралі, як Н-24 (шлях на Миколаїв від Одеської траси М-05 через Вознесенськ та Южноукраїнськ), Н-14 (шлях від траси Н-01 через Кропивницький на Миколаїв) та закінчується на Н-11, що зв’язує Миколаїв з Кривим Рогом. Але, через її дуже поганий стан, машинам на території Миколаївської області нею їздити практично неможливо.

Минулого року на миколаївській частині траси розпочалися роботи з реконструкції дороги. Її мали зробити у важкому бетоні так само, як нещодавно зробили Н-14. Початок робіт я показував вам у окремому огляді. Нажаль, ці роботи так і не мали продовження через повномасштабне військове вторгнення росії в Україну.

На одеській частині дороги, нажаль, мені побувати не вдалося. Тому можу судити про її стан лише з чужих переказів. В мене є інформація, що частину шляху по області Одеська САД збиралася ремонтувати в цьому році. Ситуація з її технічним станом краща, ніж на Миколаївщині. Тут дорога мала залишитися у асфальтобетоні, оскільки окремі її ділянки вже раніше були відремонтовані в цьому конструктиві. Нажаль, через російську навалу, одеситам теж довелося відкласти серйозні ремонтні плани на майбутне після Перемоги. А критичну ямковість ліквідують в межах коштів, що виділяються на експлуатаційне утримання.

З 73-х кілометрів дороги, що припадають на Одеську область, роботи зараз тривають на ділянці протяжністю 10 км. Точні локації не зазначаються. Вже ліквідовано понад 1500 м2 ям та вибоїн і роботи продовжуються далі.

Стосовно виконавця робіт, компанії “Березівкаагрошляхбуд”, то мої постійні глядачі на ютубі мають пам’ятати цю фірму з Одеської області по работах на трасі Р-33 від Кучургана в бік Вінничини. Там вона ремонтувала кілька ділянок і я відмічав високу якість її роботи.

Нещодавно Одещина також потішила нас новинами про завершення ремонту проблемної ділянки траси Н-33 та про покращення прикордонної інфраструктури на дорогах області, що ведуть до дунайських річкових портів.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Одеській області:

Експлуатаційне утримання доріг державного значення.

? На дорозі державного значення Р–55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг ліквідовуємо аварійну ямковість, вибоїни, напливи та колійність.
Роботи виконуємо на десятикілометровій ділянці між населеними пунктами. На сьогодні ліквідовано понад 1500 квадратних метрів аварійної ямковості.
☝️ Підрядна організація: ТОВ “Березівкаагрошляхбуд”.
❗️Нагадуємо, що всі роботи проводяться виключно в рамках експлуатаційного утримання. Будівельні та ремонтні роботи поки що вимушено призупинені у зв’язку з військовою агресією росії в Україні.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар