Тернопільський район, Тернопільська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, хорошою погодою перших днів 2023 року змогли вдало скористатися дорожники з компанії ТОВ “ТБЦ”, щоб розпочати аварійний ремонт дорожнього покриття на регіональній трасі ♦ Р-39 “Броди – Тернопіль” на під’їзді до Тернопільської об’їзної.

Дорога Р-39 є найзавантаженішою з регіональних трас Тернопільщини. У 2020-2021 роках, в рамках національної програми “Велике Будівництво”, в області було проведено середній поточний ремонт більшої частини цієї дороги від межі області до села Ігровиця. На 2022-й рік було заплановано повністю привести дорогу до ладу. Також планувалося побудувати дворівневу розв’язку на жвавому перехресті Р-39 та регіональної дороги Р-41 – об’їзної Тернополя. Нажаль, через російську навалу ці плани довелося відкласти.

Зараз дорожники працюють на найгіршій ділянці дороги Р-39, яка ще залишалася невідремонтованою: в межах населених пунктів Чистилів, Плотича та Івачів Долішній, які розташовані практично “межа в межу”. Чистилів також примикає до траси Р-41 і неподалік від нього зараз ремонтується шляхопровід, про який я розповідав вам на початку грудня минулого року. Загальна протяжність поточної ділянки ремонту – близько 7 км. Тут ліквідується аварійна ямковість, вибоїни та деформації дорожнього покриття – колійність і напливи. Працівники “ТБЦ” відфрезеровують найбільш пошкоджені ділянки та переасфальтують їх гарячим асфальтобетоном під малий асфальтоукладчик. Роботи фінансуються з коштів, виділених на експлуатаційне утримання доріг.

З Тернопільської області в нас на сайті нещодавно були такі новини: в грудні 2022 року бетонували плиту на одному з мостів в Бережанах на трасі М-30, біля Чорткова заасфальтовано шляхопровід на великій розв’язці траси М-19 з в’їздом до міста, в Заліщиках нанесли нову дорожню розмітку на відремонтованій трасі М-19.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар