Київ

Подільський узвіз © GoogleЗ 8 липня 2022 року в Києві на Подільському узвозі тривають роботи з переукладання бруківки. Дорожники КП “ШЕУ Шевченківського району у м.Києві”, за завданням “Київавтодору”, планують найближчим часом опрацювати 3,5 тисяч квадратних метрів проїзджої частини.

За повідомленням Офіційного порталу Києва, станом на сьогодні, 2 серпня, наразі опрацьовано вже 1,75 тисяч квадратних метрів бруківки, що скдладає половину від запланованого обсягу. Наприкінці липня я побував на місці проведення робіт за зафільмував для вас, що було зроблене на момент проведення зйомки, і як саме просуваються роботи.

Дивіться відео просто зараз:

З попереднього повідомлення замовника робіт, комунальної корпорації “Київавтодор”, було відомо, що планують переукласти гранітну бруківку на узвозі на площі в 3 500 м2. Я не ставив цю цифру під сумнів, коли подавав вам попередню новину про цей ремонт. Але, після оприлюднення мого відео-огляду, я отримав питання у коментарях від моїх глядачів щодо явно замалої заявленої площі ремонту відносно загальної площі бруківки на вулиці. З цього приводу я звернувся до прес-служби “Київавтодору”. Вдалося з’ясувати, що мова йде про оновлення лише найгіршої частини брукування в обсязі однієї правої крайньої смуги в напрямку вулиці Кирилівської. В межах наявного фінансування.

Що ж стосується ремонту бруківки на решті проїжджої частини узвозу, то він також запланований. Але, ймовірно, зважаючи на ситуацію в країні, продовжиться ремонт вже у наступному році. Проте, “Київавтодор” не виключає можливості, що, у разі виділення київською владою додаткових коштів, роботи можуть частково розпочатися і у цьому році. Представник замовника підкреслив, що “Київавтодор” є лише виконавцем рішень вищих органів міської влади в межах фінансування, що йому виділяється. Він формує заявки на необхідні роботи щодо утримання та ремонтів міських доріг, штучних споруд та інженерних мереж, що перебувають у його підпорядкуванні. Далі рішення про їхне проведення належить до компетенції КМДА та депутатського корпусу Києва.

Щодо стану хідників на Подільському узвозі: поки що капітального їхнього оновлення не планується, але всі пошкодження, яких вони зазнали під час перевстановлення бордюрів, а також суттєво зруйновані ділянки, – будуть заасфальтовані.

Зараз у Києві також аварійно ремонтується Дегтярівський шляхопровід, капітально ремонтується вул.Ентузіастів на Русанівці, щойно завершили фінальне асфальтування у межах капітального ремонту вул.Івана Франка та майже завершили ремонт вулиці Льва Толстого. Також нещодавно переуклали бруківку на Володимирському узвозі.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: