Полтавська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі тривають ремонтні роботи на міжнародній трасі М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський”.

Працюють співробітники та техніка турецької компанії “ONUR”. Локація не зазначається, але, з огляду на те, що від Полтави до межі Харківської області дорога переважно нещодавно ремонтувалася/будувалася, можемо припустити, що роботи ведуться від Полтави у напрямку Київщини.

Ще з нещодавніх новин з Полтавщини: зведена новина про ремонт одразу чотирьох місцевих доріг, також триває ремонт 7-ми місцевих доріг навколо Миргорода, від Лохвиці до Вирішального ремонтують дорогу, біля Гребінки відремонтована дорога на Оржицю, в Гадячі відремонтовано міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар