Полтавська область

На замовлення служби автомобільних доріг Полтавської області, робітники групи компаній “RDS” виконують роботи по облаштуванню системи поверхневого водовідведення на спуску регіональної державної дороги ♦ Р-11 “Полтава – Красноград” біля міста Карлівка.

Дорога Р-11 єднає Красноград Харківської області та трасу М-03 “Київ – Полтава – Харків” на відтинку між Харковом та Полтавою. Моїм постійним глядачам перехрестя, де Р-11 приєднується до М-03, знайомо тим, що поряд знаходиться нещодавно побудована розворотня “підкова” від компанії “Майстер” з постнатягнутою канатною арматурою, а з іншого боку – транспортний тонель, що будував “ONUR”. Ці об’єкти я показував неодноразово. Від перехрестя шлях лежить до Полтави по відремонтованій дорозі, щойно розширеній до 1-ї категорії. В свою чергу, з боку Краснограду на дорогу можно потрапити з траси М-18 з Запоріжжя, або ж, через останню, – з М-29, що веде з Дніпра.

Як бачимо на світлинах внизу, дорога в місці проведення робіт пролягає по земляному насипу. Від розмиву дощем його захищае суцільний дорожній борт. В ньому влаштовуються водозбірні колодці, з яких по трубах вода потрапляє на телескопічний збірно-залізобетонний лоток, що внизу завершується гасителем струменів. Такі водовідводні системи ви часто могли бачити в моїх оглядах на нових дорогах та розв’язках. Оскільки сама дорога Р-11 лише планувалася до серйозного ремонту, то нинішні роботи можна розглядати як подготовку до нього. Ну, а на сам ремонт, певно, очікуємо вже після нашої Перемоги.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Полтавській області:

Відновлюємо систему поверхневого водовідведення на автомобільній дорозі Р-11 Полтава-Красноград на спуску поблизу м.Карлівка.

Спеціальні елементи та споруди (прикрайкові і поперечні лотки, бічні водовідвідні канави) в подальшому допоможуть запобігти перезволоженню земляного полотна внаслідок дії стічних вод.
?????? Разом до Перемоги !

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар