Калуський район, Івано-Франківська область

Дорога Т-09-01, Івано-Франківська областьЗа повідомленням Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області, в одному з сіл Перегінської територіальної громади Калуського району співробітники місцевої франківської компанії “ПБС” привели до необхідного експлуатаційного стану проїзну частину та підходи до мосту через річку Лімниця.

Де саме виконувалися роботи, САД не зазначає. Але, з мапи Перегінської ОТГ ми бачимо, що єдина державна дорога, що проходить по її території – це ♦ Т-09-01 “Калуш – Перегінське – Ясень – Осмолода”. З повідомлення САД дізнаємося, що конструкції мосту та стан перильної огорожі перебувають у задовільному стану завдяки дбайливому догляду мешканців села. На мості було замінене асфальтобетонне покриття. Також переасфальтовувалися кілька сотень метрів під’їзних шляхів до нього.

З нещодавніх новин з Франківщини на нашому сайті: у вересні в області ремонтувалися ще чотири мости, на трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку. У Ворохті завершують ремонт мосту через Прут, який був призупинений через велику війну. Відремонтована ділянка дороги Р-20 від Тлумача до Озерян.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар