Івано-Франківська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області, одразу на чотирьох мостах на державних дорогах області тривають дрібні ремонти мостових споруд. Також влаштовуються додаткові підпірні стінки, щоб унебезпечити мости від руйнувань повеневими водами.

Що і де робиться:
  • влаштувують відкрилки та хідники на підходах до мосту через річку Прут на території Ворохтянської селищної ради;
  • ремонтують діафрагми прогонової будови крайніх балок та оновлюють хідники мосту через річку Прут на території Яремчанської міської ради;
  • замінюють хідники із подальшим влаштуванням нового бар’єрного та перильного огородження на мості через річку Сівка неподалік Калуша;
  • ремонтують металеву прогонову будову, монолітну залізобетонну плиту, бар’єрну та перильну огорожу на мості через річку Луква на території Дзвиняцької сільської ради.

Точні локації не зазначаються. Всі роботи виконуються за рахунок експлуатаційного утримання державних доріг.

З нещодавніх новин з Франківщини на нашому сайті: На трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку. У Ворохті завершують ремонт мосту через Прут, який був призупинений через велику війну. Відремонтована ділянка дороги Р-20 від Тлумача до Озерян.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар