Конотопський район, Сумська область

В Конотопському районі Сумщини біля с.Сім’янівка в межах експлуатаційного утримання ремонтують 50-річний міст на трасі ♦ Р-61 “Батурин – Конотоп – Суми”. Про це повідомила прес-служба компанії “Автомагістраль-Південь”, мостобудівельний підрозділ якої працює на об’єкті.

3-прогоновий міст не постраждав внаслідок бойових дій, але, через тривалий строк експлуатації, що склала більш як пів століття, перебував у аварійному стані і загрожував обвалом. Через це, за рішенням Служби відновлення (колишня Служба автомобільних доріг) у Сумській області, був розпочатий його аварійний ремонт. Ремонт відбувається по половинах споруди без повного перекриття руху.

На сьогодні вже проведений демонтаж старих пустотних плит з лівої половини його прогонової будови. Посилені та подовжені ригелі, завдяки чому міст буде розширено до сучасних нормативів по габаритах проїзду. Змонтовані нові мостові плити, влаштована розподільча монолітна плита, гідроізоляція та нове дорожнє покриття. На проїзній частині забезпечено відведення дощової води. До ремонту тут були встановлені збірно-залізобетонні консольно-тротуарні плити з інтегрованим відбійником. Тепер тротуарні блоки будуть мололітними, на яких будуть змонтовані сучасний металевий колесовідбійник та перильна огорожа. На підходах до мосту буде встановлено металеве бар’єрне огородження.

Основні роботи на лівій стороні мосту виконані і мостовики працюють на правій, де виконують той же перелік дій. Крім цього укріплюються і бетонуються конуси та відкоси мосту. Відкриття повноцінного руху мостом планується в травні цього року.

Останні новини з Сумщини на нашому сайті: які місцеві дороги ремонтуватимуть на Сумщині найближчим часом, ремонтували місцеву дорогу “Т-19-09 – Верхня Сироватка”, поновили ремонт місцевої дороги “Конотоп – Вирівка”, відновлено 400-метровий міст через Десну, капітально відбудований міст біля Лебедина, відновили зруйнований міст в Охтирському районі, відкритий рух тимчасовим мостом між Охтиркою та Тростянцем, в Конотопському районі відкрито перший відбудований міст в області.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар