Чернігівська область

Траса Р-69 на мапі. © GoogleРегіональна дорога ♦ Р-69 “Київ – Вишгород – Десна – Чернігів” знов потребує ремонту. Через те, що весь вантажний трафік сполучення Київ – Чернігів зараз проходить нею, стара дорога не витримує надмірних навантажень. Влітку проводилися множинні її ямкові ремонти, але вантажівки продовжують розбивати покриття через те, що сама основа дорожнього покриття вже морально та фізично застаріла, та не пристосована до сучасної інтенсивності руху. Нагадую, що Р-69 зараз є єдиною прямою вантажною автодорогою для автівок вагою понад 10 тонн, яка сполучає Чернігів з Києвом.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, після того, як на дорозі збудували дві тимчасові переправи, провели ямкові ремонти та більше 20 ділянок переасфальтували повністю, фахівці Служби уважно стежать за станом дороги, узбіч та земполотна, намагаючись своєчасно ліквідувати новоутворені пошкодження.

Над усуненням проблемних місць працюють дорожники компанії “Автомагістраль-Південь”.

З нещодавніх новин з Чернігівщини на нашому сайті: частково відновлений рух одним з мостів на трасі М-01, також в області продовжують капітально відбудовуватися інші мости, на початку вересня військові мостовики капітально відбудували міст через Остер у Крутах, на трасі М-02 поновлювали дорожню розмітку, велися роботи з з розбирання завалів великого мосту через Десну у Корюківському районі, добудовувалися деякі ділянки траси Н-07, які не встигли завершити минулого року.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар