Чернігівська область

Траса Р-69 на мапі. © GoogleРегіональна дорога ♦ Р-69 “Київ – Вишгород – Десна – Чернігів” є єдиною короткою вантажною автодорогою, яка сполучає Чернігів з Києвом. Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, яка, як я повідомляв раніше, здійснює постійний моніторинг стану автошляху, повідомила про числені аварійні пошкодження, що утворилися внаслідок сильних злив, які тривають весь початок вересня. Головним чином, це розмив узбіч та руйнування земполотна (насипу під дорогою). В деяких місцях, де під час нещодавніх ремонтів не проводилося суцільного оновлення асфальтобетонного шару, дощова вода навіть підмиває дорожнє покриття.

Всі ці пошкодженння своєчасно виявляються спеціалістами Служби автодоріг та оперативно ліквідуються її підрядниками на території області. На одній з оприлюднених Службою світлин ми бачимо, що на усуненні проблемних місць працює техніка компанії “Автомагістраль-Південь”. Дорожники працюють у посиленому режимі, оскільки, за прогнозами синоптиків, дощі і зливи триватимуть весь вересень та жовтень.

Нагадую, що через встановлені обмеження на рух траспорту вагою більше 10 тонн на тимчасовій переправі біля Чернігова, сполучення вантажного транспорту трасою М-01 “Київ – Чернігів – Нові Яриловичі” між Києвом та Черніговим зараз неможливе.

З нещодавніх новин з Чернігівщини на нашому сайті: на початку вересня військові мостовики капітально відбудували міст через Остер у Крутах, на трасі М-02 поновлювали дорожню розмітку, велися роботи з з розбирання завалів великого мосту через Десну у Корюківському районі, добудовувалися деякі ділянки траси Н-07, які не встигли завершити минулого року.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар