Гостомель, Бучанський район, Київська область

“Укравтодор” відзвітував про відкриття ще однієї тимчасової переправи поряд зі зруйнованим мостом через Ірпінь на міжнародній трасі ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин”.

Про те, навіщо потрібна додаткова переправа в цьому місці та хто її будує, а також історію руйнації старого мосту та створення тут тимчасових переїздів через річку я докладно розповідав вам у попередній новині кілька днів тому. Тому, щоб не повторюватися, лише зауважу, що ця робота дорожниками виконана вчасно та суттєво полегшить життя водіям, що регулярно користуються “Варшавською” трасою.

З нещодавніх новин з Київської області на нашому сайті: в Бучанському районі ремонтують міст між Макаровим та Бородянкою. Міністерством культури України на громадське обговорення винесений проект створення меморіалу “Відкритий перелом” на околиці Ірпеня. На Київщині капітально відбудовується кілька мостів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар