Волинська область

Сьогодні в нас знов хороші новини з Волині. Дорожники, на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області, оновлюють дорожню розмітку одразу на двох основних магістралях області: міжнародній ♦ М-19 “Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест)” та регіональній ♦ Р-15 “Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква”.

Нажаль, межі ділянок не називаються. М-19 має протяжність 168 км. на території Волинської області, а Р-15 – майже 81 км. У 2020-2021 роках ці дороги були відремонтовані в межах програми “Велике Будівництво”. Наприкінці 2020 року я показував моїм глядачам поточний стан цих доріг та розповідав про плани на наступний 2021-й рік. Всі вони були успішно  виконані. Відмінний стан дорожнього покриття можна бачити навіть на світлинах, якими свою новину проілюструвала обласна САД. Тож, самі дороги не потребують ремонту, але горизонтальна розмітка має фізичний знос і її треба поновити.

У межах населених пунктів зараз “малюють” пішохідні переходи, а також наносять вісьову розмітку. Працюють співробітники ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Для тих, кому цікаво, – з мого архіву: у грудні 2020 року їздив дорогами Р-15 та М-19 і показував, що і де тоді ремонтувалося.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: дорожники наводять лад на дорозі Н-22 від Луцька до межі з Рівненщиною, в Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07, відремонтоване дорожнє покриття двох мостів на тій же трасі на польському кордоні, ремонтувалися територіальні дороги Т-03-05 та Т-03-09.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Волинській області:

Не припиняємо покращувати безпеку дорожнього руху автошляхами Волині

? Волинські дорожники безперервно працюють задля забезпечення безпечного та безперебійного руху автошляхами державного значення області.
? Зокрема, поновлюємо дорожню розмітку на пішохідних переходах у межах населених пунктів та по осі проїзної частини.
? На сьогодні такі роботи проводяться на автошляхах М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) та на Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.
✅ На автодорогах, якими опікуємось, безпечнішими цьогоріч стали 139 пішохідних переходів.
Працюємо далі…

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар