Ковельський район, Волинська область

За повідомленням “Укравтодору”, у Ковельському районі Волині розпочалися дорожні роботи на міжнародній трасі ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)”, більш відомій, як “Варшавка”, з метою поліпшення під’їздів до міжнародного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на україно-польському кордоні.

Цей транскордонний перехід сьогодні є одним з найбільш завантажених. Наприкінці літа, через російську військову блокаду українських морських портів, до нього стояла довжелезна багатокілометрова черга вантажівок. Після аналізу цієї ситуації було ухвалено рішення розширити деякі ділянки дороги на під’їздах до МПП, а також облаштувати більш широке укріплене узбічча, де машини, що чекають своєї черги, зможуть зупинятися, не заважаючи тим, які рухаються дорогою.

Роботи зараз виконуються на двох ділянках траси між Ковелем та пунктом пропуску. “Укравтодор” не зазначає у своему дописі підрядника, але на оприлюднених ним світлинах ми бачимо працюючу техніку компанії ТОВ “Волиньдорбуд”. Доречі, ця ж сама компанія в середині липня поточного року ремонтувала трасу М-07 у Ковелі на субпідряді у компанії “ПБС”. Сьогодні ж опрацьовується ділянка протяжністю понад 30 км. на якій дорожники облаштовують укріплене узбіччя справа, завширшки понад 2 метри. Нижній шар покриття вкладається з щебенево-піщаної суміші (ЩПС). На нього наносять 10-сантиметровий верхній шар з асфальтогрануляту. Роботи просуваються в напрямку Ковеля.

Ще одна ділянка протяжністю 2 кілометри розташована безпосередньо на під’їзді до МПП «Ягодин – Дорогуськ». На ній проводиться заміна верхнього шару асфальтобетону. Перед цим підрядник провів фрезерування старого зношеного дорожнього покриття.

Роботи проводяться в межах коштів, що виділяються на експлуатаційне утримання доріг, в рамках міжнародного проекту “Відкритий кордон”, який передбачає ліквідацію проблемних місць на західних кордонах України задля системного поліпшення як вантажних, так і пасажирських перевезень Україна – ЄС.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.  Оновлювали розмітку на автодорогах Р-14 та М-07 герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19. В Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар