Ковельський район, Волинська область

На замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області, в межах комплексу робіт з експлуатаційного утримання дорожньої мережі, компанія ТОВ «Волиньдорбуд» проводить ремонтні роботи з ліквідації експлуатаційного зносу та деформацій на державній трасі міжнародного значення ♦ М-19 “Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест)”.

Траса М-19 – це найдовший автошлях, який повністю пролагяє західним регіоном України, перетинає 4 області: Волинську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку, – та з’єднує державні кордони Білорусі та Румунії. На території України ця автодорога має протяжність більше 530 км. та є частиною європейського автомобільного маршруту E85.

В ці дні роботи йдуть на відтинку між населеними пунктами Видраниця та Вужиськ у напрямку села Секунь. В цілому ж планується привести до ладу ділянку від Ратного до Секуні протяжністю 35 кілометрів.

Наразі підготовлені (відфрезеровані) ділянки під суцільні асфальтобетонні карти, що вкладаються за допомогою асфальтоукладчика. Таким чином лагодять велики суттєво пошкоджені площини. Також із застосуванням спеціального сучасного обладнання дрібні пошкодження закривають малими латками, використовуючи пневно-струменевий метод. Одночасно працюють три дорожні бригади.

В когось може викликати подив необхідність ремонтувати саме цю ділянку поблизу білоруського кордону. Адже, небезпека нового нападу з цього боку, нажаль, лишається реальною. Але треба прийняти до уваги, що ця дорога поєднує багато навколишніх сіл з районним центром Ковелем. Дорожнє покриття наразі перебуває у вкрай незадовільному стані. На цей рік у Волинській області планувалися більш ґрунтовні роботи на цій трасі, але через початок бойових дій всі капітальні проекти довелося відкласти. Зимовий період лише додав нових руйнувань. В той же час, місцевим мешканцям треба якось пересуватися районом, а у випадку небезпеки – мати шляхи евакуації. Тому було прийняте таке непросте рішення. Віримо в ЗСУ: наші хлопці пильно стережуть кордони та спостерігають за пересуваннями ворога!

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Волинській області:

Покращуємо проїзд ділянкою Ратне – Секунь автодороги М-19

? Продовжуємо забезпечувати безпечний проїзд міжнародною автомобільною дорогою М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на ділянці Ратне – Секунь.
? На сьогодні на цьому відтинку вже ліквідовано деформації на дорожньому покритті площею понад 24 тис. м2. Дорожні роботи тривають, рухаємось у напрямку селища Ратне. Нині дорожники працюють між населеними пунктами Видраниця – Вужиськ.
?‍♂️ Задіяно три ремонтні бригади підрядного підприємства ТОВ «Волиньдорбуд».
☝️ На цьому відрізку шляху проведено підготовчі роботи до асфальтування, а саме влаштовано дорожні карти (проведено фрезерування та обрубування країв вибоїн).
??? Закликаємо водіїв бути обачними і уважно стежити за дорожньою обстановкою.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар