Луцький та Турійський райони, Волинська область

Дорога Т-03-09 на мапі. © GoogleДві ділянки територіальної дороги ♦ Т-03-09 “/Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/” ремонтують зараз на Волині. Перша, Кременець (волинський) – Рожище, знаходиться біля Луцька та має протяжність до 5 км. Інша, Турійськ – Ловища, знаходиться у Турійському районі та значно довша: до 30 км.

Територіальна державна дорога Т-03-09 проходить територією Волинської області та є однією з найдовших доріг області, що має довжину 151,3 км. Вона пролягає через Старовижівський, Турійський, Рожищенський, Ківерцівський та Луцький райони. Тобто, працювати ще є над чим. Хоча, наразі вже опрацьовано понад 3000 м2 вибоїн та інших дрібних пошкоджень.

Роботи на обох ділянках, на завдання Служби автомобільних доріг у Волинській області, виконує місцева компанія з Луцьку – ТзОВ «Унідор Сервіс». Працюють одночасно три ремонтні бригади, кожній з яких надано сучасну спецмашину. Метод ремонту – пневмо-струменевий. Використання цього способу ліквідації вибоїн наразі вважається найпродуктивнішим для “ямкового” ремонту: максимальна швидкість роботи без втрати якості – до 500 м2 за зміну. Щебнева суміш дрібних фракцій під високим тиском вилітає з сопла пневмо-гідравлічної гармати спецмашини та щильно заповнює вибоїну впереміж з бітумною емульсією. Але, водіям треба хвилюватися за свої машини, проїжджаючи повз ремонтні ділянки. Зазвичай, щоб не створювати великих незручностей, подібні роботи виконуються без перекриття руху. А вилітаючі на великій швидкості дрібні камінці можуть подряпати лако-фарбове покриття або скло.

Нещодавно я повідомляв про відкриття після ремонту мосту біля Ківерців на трасі Р-14, що знаходиться неподалік від першої з вищезгаданих ремонтних ділянок. А на минулому тиждні Волинь також потішила нас новинами про відкриття новозбудованого проїзду трасою М-07 у Ковельському районі та роботами на трасі М-19.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Волинській області:

Забезпечуємо безпечний проїзд територіальним автошляхом Т-03-09

? Три дорожні спецмашини пневмоструменевим методом ліквідовують вибоїни на територіальній автомобільній дорозі Т-03-09 /Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/.
✔️ Працюють на ділянках шляху Турійськ – Ловища та Кременець – Рожище.
? На сьогодні у такий спосіб позбулись ямковості на 3000 м2 дорожнього покриття автошляху Т-03-09, роботи тривають.
?‍♂️ Виконавець – підрядне підприємство ТзОВ «Унідор Сервіс».
☝️ При такому методі робіт вибоїна засипається щебеневою сумішшю дрібної фракції, тому задля уникнення неприємностей радимо водіям бути обачними і неухильно дотримуватись дозволеного швидкісного режиму при проїзді ділянок проведення дорожніх робіт.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар