Закарпатська область

На міжнародній трасі ♦ М-06 “Київ – Чоп” розпочалися роботи по відновленню ділянки між 744 та 806 кілометрами. У повідомлення Закарпатської обласної САД, яка є замовником робіт, ідеться про відтинок між Мукачевим та Ужгородом. Але, якщо співпоставити кілометрові позначки, то ремонтна ділянка “вимальовується” від Ужгорода до Сваляви.

Роботи на ділянці веде компанія «ШБУ-77», яка виконує багато дорожніх робіт у цьому регіоні. Буде ліквідовуватися колійність, напливи асфальту, тріщини та ямковість. Ремонтувати починають правий проїзд. Траса має два окремих зустрічні проїзди і належить до першої категорії. Комплекс робіт виконується в межах експлуатаційного утримання дороги.

Міжнародна траса М-06 – важлива транспортна магістраль, що веде одразу до двох державних кордонів України с країнами Євросоюзу: україно-словацького та україно-угорського.

У липні та сама компанія ремонтувала під’їздні шляхи до МКПП “Ужгород” на трасі М-08, яка є, фактично, відгалуженням від дороги М-06 у бік зазначеного МПП.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Закарпатський області:

Починаємо роботи з відновлення ділянки М-06 Київ – Чоп, між Мукачевом та Ужгородом.

? Виконуємо роботи, які передбачені експлуатаційним утриманням: ліквідація напливів, тріщин, колійності та ямковості на ділянці км 744 – 806. В роботі – правий проїзд дороги, працює підрядник «ШБУ-77».
? Шановні водії! Просимо бути уважними та пильними – на дорозі працює техніка, виставлені необхідні попереджувальні знаки. Дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар