Закарпатська область

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області повідомила, що роботи з ліквідації аварійної ямковості на державних дорогах області тривають. На цьому тижні дві бригади дорожників підрядної компанії ТОВ “ШБУ-77” працюють на міжнародній трасі ♦ М-24 “Велика Добронь – Мукачево – Берегове – КПП «Лужанка»”.

Під час постійного моніторингу, що його проводить Служба, аварійні вибоїни виявлені на ділянках автошляху від Мукачева до Берегова (між 23-м та 53-м кілометрами дороги). Зазвичай, взимку такі пошкодження дорожнього покриття на дорогах, що тривалий час не ремонтувалися, виникають через значне транспортне навантаження та температурні перепади через нуль.

Ремонт виконується холодними асфальтобетонними сумішами, що припустимо державними нормативами для ямкового ремонту в зимовий період. При цьому значна частина робіт – це ручна праця. Через це темпи виконання ремонту невисокі. Терміни завершення робіт залежать від сприятливих погодних умов. Роботи виконуються в рамках експлуатаційного утримання доріг державного значення.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: на двох важливих трасах області ліквідували ямковість, на гірській частині траси Н-09 завершували ремонтувати підпірну стіну, у Берегівському районі покращують узбічча та водовідведення на дорозі М-25, ремонтували дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники робили підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині були відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар