Берегівський та Мукачівський райони, Закарпатська область

Після вчорашньої новини, що стосувалася відновлювальних робіт на державній дорозі, маємо дві про аналогічні роботи вже на місцевих автошляхах області. В гірських та передгірських районах водовідведення з доріг – це не лише питання комфорту пересування, але і збереження доріг від руйнування. Зливи в горах бувають неспдіванними та бурхливими, і потоки води, що несуться дорогами, швидко розмивають дорожні насипи. Вода ж, яка накопичується в місцях з поганою чи замуленою системою водовідведення, – розм’якшує земполотно дороги, що також призводить до деформацій, просідань та руйнацій дорожнього покриття. В населених пунктах неналежне водовідведення може викливати також підтоплення придорожніх дворів місцевих мешканців.

Тому на Закарпатті цьому питанню приділяють значну увагу. Так, за повідомленням Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, днями уздовж місцевої дороги між селами Дунковиця та Арданово Кам’янської громади Берегівського району була проведена чистка та поглиблення кюветів та водозливів.

За іншим повідомленням цієї ж Служби, кількома днями раніше завершилися такі самі роботи в Мукачівському районі на місцевій дорозі ♦ О 071002 “Свалява – Довге – Липча” (колишня частина територіальної дороги Т-07-12) в межах Сваляви та до с.Стройне. Одночасно дорожники приводять до ладу пошкоджені водою та автівками узбіччя. Найближчими днями профілактично-відновлювальні роботи будуть виконуватися і на інших ділянках місцевих доріг.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: у січні дорожники лівквідували аварійну ямковість між Мукачевом та Береговим, на двох важливих трасах області ліквідували ямковість, на гірській частині траси Н-09 завершували ремонтувати підпірну стіну, у Берегівському районі покращують узбічча та водовідведення на дорозі М-25, ремонтували дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники робили підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині були відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: