Мукачівський район, Закарпатська область

На міжнародній трасі ♦ М-06 “Київ – Чоп” продовжуються ремонтні роботи поблизу Мукачева. Зараз роботи тривають на двох ділянках: поряд з смт. Чинадійово (763-765 км.) та біля Ганьковиці (736-738 км.). На другій ділянці тимчасово організовано реверсивний рух.

Замовником робіт є Закарпатська обласна САД, а працюють на обох ділянках дорожні фахівці тернопільської компанії “Технобудцентр” (“ТБЦ”). Роботи проводяться на обох проїздах траси. Як і на попередній ділянці, про яку в нас була новина від 19 серпня поточного року, тут також буде ліквідовуватися колійність, напливи асфальту, тріщини та ямковість. Роботи виконується в межах експлуатаційного утримання дороги.

Міжнародна траса М-06 – важлива транспортра магістраль, що веде від Києва, Житомира, Рівного та Львову одразу до двох державних кордонів України с країнами Євросоюзу: україно-словацького та україно-угорського.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: в межах підготовки до нового навчального року посилені роботи з нанесення дорожньої розмітки пішохідних переходів на трасі Н-09 в поряд зі школами. Щойно “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років. На Тячівщині за кошти громад ремонтують місцеві дороги.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Закарпатський області:

На новій ділянці М-06 Київ–Чоп стартували роботи

?Дорожники проводять ямковий ремонт у рамках експлуатаційних робіт на км 763+100-765+050, що неподалік селища Чинадійово. Ліквідовуємо пучини, напливи, колійність та вибоїни – 258 м2. У роботі – лівий та правий проїзд дороги.
?Працює підрядник «ТБЦ».
У зв’язку зі збройною агресією росії виконуємо виключно експлуатаційне утримання автошляхів державного значення. Проводимо ті роботи, які необхідні для безпечного проїзду. Усі будівельні роботи поки що на паузі: до нашої Перемоги ??
?Шановні водії! Просимо зважати, адже на дорозі працює техніка. Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху!
Все буде Україна??
І ще одна новина від неї ж:

Увага! На одній з ділянок М-06 Київ–Чоп тимчасовий реверсивний рух через ремонтні роботи.

? Йдеться про ділянку км 736+000-737+700, що за селом Ганьковиця. Там дорожники проводять ямковий ремонт у рамках експлуатаційних робіт. Ліквідовуємо пучини, напливи та вибоїни. У роботі – лівий та правий проїзд дороги. Для безпеки учасників дорожнього руху та працівників організований реверсивний рух.
? Працює підрядник «ТБЦ».

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар