Ужгородський район, Закарпатська область

Дорога Т-07-12 на мапі. © GoogleПро ремонт чергової ділянки територіальної дороги ♦ Т-07-12 “Перечин – Свалява (М-06)” повідомила Служба автомобільних доріг у Закарпатської області. Зараз роботи тривають у с.Тур’ї Ремети Ужгородського району. Це неподалік від Перечина.

Дорога Т-07-12 має протяжність 52,1 км., починається у Перечині і закінчується у Сваляві. Раніше дорога була довше і проходила через Довге, та закінчувалася на перехресті з дорогою Р-21. Але тепер її “вкоротили”. Що цікаво, Google Maps поки що не знають про ці зміни, тому на мапі ви все ще можете бачити дорогу у її колишньому трасуванні.

У 2021 році різні ділянки цієї дороги ремонтувалися в межах національної програми “Велике Будівництво”. Тоді тут працював турецький “Onur”. Зараз ділянку дороги в межах Тур’ї Ремети, на 9-му км. траси, ремонтує компанія ТОВ “ШБУ-77”. Зважаючи на поганий стан дороги, ремонтувати її вирішено великими суцільними картами.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: ремонтували місцеву дорогу М-06 – Іванівці – Щасливе”, зроблений ямковий ремонт на місцевій дорозі “Ужгород – Ярок” в Ужгородському районі, в Мукачеві ремонтують вулицю, що співпадає з трасоюу М-24. Активно, ділянку за ділянкою, ремонтують міжнародну трасу М-06 “Київ – Чоп”. Також “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар