Мукачівський район, Закарпатська область

За повідомленням першого заступника очільника Закарпатської ОВА Мирослава Білецького, в Мукачівському районі Закарпатської області ремонтують місцеву дорогу ♦ С-070712 “М-06 – Іванівці – Щасливе”. Кілька днів тому дорожники працювали у селах Іванівці, Череївці та Лохово. Проводилася ліквідація дрібних пошкоджень дорожнього полотна пневмо-струменевим методом. Також суттєво пошкоджені ділянки переасфальтовували суцільними картами.

Дорога С-070712 має протяжність 15,3 км. Цікаво, що восени 2019 року вона стала першою місцевою дорогою Закарпаття, яку почали ремонтувати за всі роки від моменту будівництва. Тоді планувалося відремонтувати її всю, але виділених коштів вистачило лише на ремонт 2 погонних кілометрів в с.Лохово. У 2020 році було відремонтовано ще 2 кілометри. Обидва рази ремонт робила івано-франківська компанія “ПБС”. Тоді на ремонтних ділянках було влаштовано зміцнення основи дорожнього одягу з застосуванням ЩПС С-7 та асфальтування.

Хоча Мирослав Білецький не дає конкретики, що саме де робиться зараз, але можна припустити, що дрібні вибоїни ліквідуються на цих раніше відремонтованих ділянках, а карти асфальтуються там, де ремонтні роботи ще не проводилися.

В повідомленні посадовця зазначається, що за сприятливих погодних умов роботи на цій дорозі будуть продовжені. Зауважимо, що організацією ремонтів місцевих доріг в межах Закарпаття займається ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області” при Закарпатській ОВА. Фінансування таких ремонтів забезпечує обласна влада та місцеві територіальні громади.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: зроблений ямковий ремонт на місцевій дорозі “Ужгород – Ярок” в Ужгородському районі, в Мукачеві ремонтують вулицю, що співпадає з трасоюу М-24. Активно, ділянку за ділянкою, ремонтують міжнародну трасу М-06 “Київ – Чоп”. Також “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар