Мукачівський район, Закарпатська область

За повідомленням першого заступника очільника Закарпатської ОВА Мирослава Білецького, в Мукачівському районі Закарпатської області ремонтують місцеву дорогу ♦ С-071002 “Свалява (М-06) – Довге – Липча”. Зараз дорожники працюють у селі Стройне.

На цей час проводяться роботи з берегоукріплення гірської річки Свалявка, яка проходить повз дорогу. Для цього працівники франківської компанії “ПБС” влаштовують 54-метрову підпірну стінку під земполотном, яка буде складатися з габіонних ящиків. Висота стінки – 1,5 метри. Наразі вже викладено 44 кубічних метри штучної споруди. Після відновлення дорожнього насипу, вздовж нього буде влаштовано залізобетонний водовловлюючий лоток та водоскиди, що будуть приймати дощові води з дороги та спрямовувати їх до річки, не даючи розмивати насип та стіну зверху.

Дорога С-071002 має протяжність 55 км. і цікава том, що до недавнього часу була частиною державної територіальної дороги Т-07-12 “Перечин – Свалява (М-06)” – до Липчі і дороги Р-21. Google Maps досі не знають про таку зміну і позначають цю дорогу на своїх мапах, як Т-07-12. Кілька днів тому в нас на сайті була новина про те, що проводиться ремонт саме цієї територіальної дороги Т-07-12 біля Перечина. У 2021-році дорогу почали ремонтувати турецькі підрядники – компанія “Onur” на кількох ділянках, в межах програми “Велике Будівництво”. У поточному році роботи мали продовжитися, але на заваді стала велика війна.

Зауважу, що організацією ремонтів місцевих доріг в межах Закарпаття займається ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області” при Закарпатській ОВА. Фінансування таких ремонтів забезпечує обласна влада та місцеві територіальні громади.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: зроблений ямковий ремонт на місцевій дорозі “Ужгород – Ярок” в Ужгородському районі, в Мукачеві ремонтують вулицю, що співпадає з трасоюу М-24. Активно, ділянку за ділянкою, ремонтують міжнародну трасу М-06 “Київ – Чоп”. Також “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар